Допоможіть розвязать задачу рівнянням.До двох магазинів завезли однакову кількість яблук. Після того як перший магазин продав 42 кг яблук,а другий - 60кг, то в другому магазині яблук залишилося в 4 рази менше, ніж у першому. Скільки яблук завезли до кожного магазину
- 26.08.2018 21:30
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
(х-42)\(х-60)=4
х-42=4(х-60)
х-42=4х-240
3х=198
х=66
Відповідь: по 66 кг.
- 27.08.2018 04:56