Розв'яжіть будь-ласка рівняння:
18x²-9x-5=0
- 21.04.2018 22:01
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
x1,2=(9+-√441)/36=(9+-21)/36
x1=30/36 =5/6
x2=-12/36=-1/3
- 22.04.2018 04:01