Під час будівництва нового театру бригада робітників мала змонтувати 420 місць для глядачів. Завдання було виконано на день раніше запланованого строку ,оскільки щодня монтували на 10 місць більше ніж було заплановано. Скільки місць монтувала бригада щодня?
- 25.07.2018 23:28
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
420\х - 420\(х+10) = 1
420х +4200-420х-х²-10х=0
х²+10х-4200=0
х=60
60 місць за планом, 60+10=70 місць фактично
Відповідь: 70 місць.
- 26.07.2018 03:25