Катети одного прямокутного трикутника 3 см і 4 см, гіпотенуза подібного трикутника 25 см. Знайдіть більший катет подібного трикутника
- 19.09.2018 10:18
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
С^2 =а^2+b^3 > Гипотенуза 5 см
5/25=1/5 >
3/к.1 =1/5=15см
4/к.2=1/5=20см
- 20.09.2018 16:36