Одне з додатних чисел вп’ятеро більше, ніж друге, а їх різниця дорівнює 48. Знайдіть ці числа.
Напишіть, систему рівнянь, яка відповідає умові задачі, якщо більше число дорівнює х, а менше дорівнює у.
- 25.05.2018 00:11
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Система уравнений
1) x = 5*y
2) x - y = 48
Решаем методом подстановки - 1) в 2)
3) 5*y - y = 48
4) 4*y = 48
5) y = 48 : 4 = 12 - ОТВЕТ
6) x = 5*y = 5*12 = 60 - ОТВЕТ
- 26.05.2018 20:17