Знайдіть ймовірність того, що навмання взяте двоцифрове число виявиться кратним 25
- 12.03.2018 00:01
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Це такі числа: 25; 50; 75. - всього таких 3.
Шукана ймовірність за означенням: P = 3/90 = 1/30
- 13.03.2018 03:37