Відстань 540км перший потяг проїхав на 3 години швидше, ніж другого. Яка швидкість кожного потяга, якщо швидкість першого потяга на 15км/год більша, ніж швидкість другого.
- 25.01.2018 08:47
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
540/(x-15)-540/х=3
540x-540x+8100=3*x*(x-15)
3x²-45x-8100=0 |÷3
x²-15x-2700=0 D=11025
x₁=60 x₂=-45 ∉
60-15=45
Ответ: швидкість першого потяга 60 км/год, другого потяга 45 км/год.
- 26.01.2018 19:54