Знайдіть сторони трикутника, якщо вони відносяться як 1:2:3, а периметр дорівнює 18 см
- 07.07.2018 13:37
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
x+2x+3x=18 ⇒ 6x=18 ⇒ x=3 см; 2x=2*3=6 см; 3x=3*3=9 см.
- 08.07.2018 15:59