Складіть квадратне рівняння, корені якого більші від коренів рівняння х²+3х-7=0 на одиницю
- 10.07.2018 00:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
x₁ + x₂ = - 3
x₁x₂ = - 7
(x₁ + 1) + (x₂ + 1) = x₁ + x₂ + 2 =- 3 + 2 = - 1
(x₁ + 1)(x₂ + 1) = x₁x₂ + x₁ + x₂ + 1 = - 7 + (- 3) + 1 = - 10 + 1 = - 9
x² + x - 9 = 0
Ответ: x² + x - 9 = 0
- 11.07.2018 21:32