Знайдiть корені рівняння
x²×5x+6= 0
- 12.08.2018 02:40
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х²-5х+6=0
а=1, б=-5, с=6
D=b²-4ac
D=(-5)²-4•1•6=25-24=1(2корня)
-b+или-√D
x1,2= 2a
-(-5)+√1 5+1 6
x1= 2•1 = 2 = 2=3
-(-5)-√1 5-1 4
x2= 2•1 = 2 = 2 =2
Ответ: 3; 2
- 13.08.2018 08:24