10%-й розчин солі містить 180г води. яка масса цього розчину ?
- 06.01.2018 13:35
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Примемо масу солі за х г, тоді
х/х+180 = 10/100
х/х+180=0,1
х=0,1х+18
х-0,1х = 18
0,9х=18
х=20
Відповідь: 20 г солі
- 07.01.2018 04:30