Знайдіть суму перших сорока членів арифметичної прогресії -3,-6,-9,
- 14.02.2018 11:13
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
-6-(-3)=-3-это d
a40= -3 +39*(-3)
a40=-120
S=-3-120/2*40=-2460
- 15.02.2018 21:18