Знайти розвязок системи лінійних рівнянь способом підстановки
9х-4у=-10
6х+у=19
- 01.01.2018 17:24
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
9х - 4y = - 10
6x + y = 19
y = 19 - 6x
9x - 4( 19 - 6x ) = - 10
9x - 76 + 24x = - 10
33x = 66
x = 2
y = 19 - 12 = 7
Ответ ( 2 ; 7 )
- 02.01.2018 20:53