У двох бідонах 24л молока. Скільки літрів молока в кожному бідоні якщо 15% першого=75% другого
- 10.08.2018 13:14
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х-в 1,у-во 2
0,15х=0,75у
х=5у
х+у=24
5у+у=24
6у=24
у=4л во 2
х=4*5=20л в 1
- 11.08.2018 15:06