Катер, швидкість якого в стоячій воді = 27 км/ год, пройшов 45 км за течією і 36 км проти течії, витративши на весь шлях 3 години. знайдіть швидкість течії річки
- 03.04.2018 18:07
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х скорость течения
27+х скорость по течению
27-х против течения
45/(27+х)+36/(27-х)=3
1215-45х+972+36х=2187-3х²
3х²-9х=0
х²-3х=0
х(х-3)=0
х=3км/час скорость течения
- 04.04.2018 17:18