Моторний човен пройшов 28 км проти течії річки і 16 км за течією,затративши на весь шлях 3 години. Знайдіть швидкість моторного човна в стоячій воді,якщо швидкість течії річки становить 1 км/год
- 24.05.2018 00:40
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Хкм/час скорость моторной лодки в стоячей воде
(х+1)км/час скорость по течению реки
(х-1) км/час скорость против течения
28/(х-1)+16/(х+1)3
28*(x+1)+16*(x-1)=3*(x-1)*(x+1)
3x²-44x-15=0
x₁=-(1/3)посторонний корень (х>0)
x₂=15
ответ: скорость моторной лодки в стоячей воде 15 км/час
- 24.05.2018 04:01