Стіл і стілець коштували раззом 650 грн.Після того як стіл подешевшав на 20% їхня загальна вартість становила 568 грн.Знайдіть початкову ціну стола і початкову ціну стільця
- 09.03.2018 10:11
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1) 650-568=82 -20% вартості стола (на стільки впала загальна ціна при подешевшанні стола на 20%)
2) 82:20*100=410 грн - початкова вартість стола
3) 650-410=240 грн - початкова вартість стільця
відповідь: 410 грн - початкова вартість стола, 240 грн - початкова вартість стільця
перевірка
410+240=650, 410*(100-20):100+240=568
- 01.01.1970 00:00