1)дано :AB=CD,BC=AD ,AC=7 см, AD=6 см ,AB=4 см
найти :периметр треугольника ADC
- 19.04.2018 06:45
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Решение:
Якщо АВ=СD=4 см, ВС=AD=6см, AC=7см, то ABCD - прямокутник, а AC - діагональ. Оскільки P трикутника це сума всіх сторін, то периметр трикутника ADC=AC+CD+AD=7+4+6=17 см
Відповідь: периметр трикутника дорівнює 17 см
- 20.04.2018 14:39