На одному складі було у 3 рази більше телевізорів,ніж на другому.Після того, як з першого складу взяли 20 телевізорів а на другий привезли 14, телевізорів на обоих складах стало порівну.Сскільки телевізорів було на кожному складі спочатку.
- 21.09.2018 13:20
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Було на другому склады х
було на першому складі 3х
стало на першому 3х-20
стало на другому х+14
складемо рівняння
3х-20=х+14
3х-х=20+14
2х=34
х=34:2
х=17 було на другому складі
17*3=51 було на першому
=========================
- 22.09.2018 15:25