Поїзд мав пройти 64 км. Коли він проїхав 24 км, то був затриманий біля семафору на 12 хв. Тоді він збільший швидкість на 10 км/год і прибув у пункт призначення із запізненням 4 хв. Знайдіть початкову швидкість поїзда.
- 02.02.2018 11:54
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
T₁=24/V₁;t₂=12/60=0.2;t₃=(64-24)/(V₁+10)=40/(V₁+10);4/60=0.067
t₁+t₂+t₃=64/V₁+0.067
24/V₁+0.2+40/(V₁+10)=64/V₁+0.067
24(V₁+10)+40V₁-64(V₁+10)=(0.067-0.2)(V₁²+10V₁)=(-0.133)V₁²-1.33V₁
24V₁+240+40V₁-64V₁-640=-0.133V₁²-1.33V₁
0.133V₁²+1.33V₁ -400=0
V₁=(-1.33+√(1.33)²+4·0.133·400)/2·0.133=(-1.33+14.648)/0.266=50.1
- 03.02.2018 05:08