Чи рівносильні рівняння?
3х-2=х+8 і 2(х-3)=х-1
- 23.05.2018 07:16
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
3х-2 = х + 8
3х - х = 10
2х=10
Х=5
2(х-3)=х-1
2х-6=х-1
2х-х=7
Х=7
- 24.05.2018 18:25