Чому дорівнює вільний член квадратного рівняння
7x-8+2x^2=0
- 25.12.2017 23:39
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
2X^2 + 7X - 8 = 0
D = 49 - 4*2*(-8) = 49 + 64 = 113 V 113 = 10.6
X1 = - 7 + 10.6 \ 4 = 0.9
X2 = - 7 - 10.6 \ 4 = - 4.4
ответ: 0.9 ; минус 4.4
- 27.12.2017 20:03