у=3x-x^3 Функція парна, непарна чи ні те, ні те?
- 22.02.2018 07:37
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Функція визначена на всій дійсній осі, тому область визначення симетрична відносно початку координат.
Так як y(-x)=3(-x)-(-x)^3=-3x+x^3=-(3x-x^3)=-y(x), то функція непарна
- 22.02.2018 23:21