Рішіть задачу: Периметр прямокутника дорівнює 118 см, одна його сторона на 12 см довша від другої. Знайдіть довжини сторін прямокутника.
Велике спасибі*)))
- 19.07.2018 04:47
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
пусть х см-меньшая сторона,тогда (х+12)см-большая сторона
Р=2*(х+(х+12))
118=2(х+х+12)
118=2(2х+12)
118=4х+24
94=4х
х=23,5 см одна сторона,тогда х+12=23,5+12=35,5 см-большая сторона
- 20.07.2018 04:14