З одного міста в інше , відстань між якими дорівнює 300 км, виїхали одночасно дві машини . Одна з них рухалась зі швидкістю на 10 км/год більшою , ніж друга , а тому прибула до пункту призначення на 1 год раніше за другу. Знайдіть швидкість коржної машини
- 02.06.2018 21:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Обозначим скорость первой машины - х, второй (на 10 км/час меньше) - х-10.
Тогда
300/(х - 10) - 300/х = 1
Решаем это уравнение:
(х-10)*х = 300х - 300х + 3000
х^ -10х = 3000
х=60 км/час - скорость первой машины,
х-10=50 км/час скорость второй машины.
- 03.06.2018 21:12