знайти три послідовних непарнвх натуральніх числа якщо сума квадратів перших двох чисел більша за добуток другого і третього чисел на 105
- 14.03.2018 21:55
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Нехай перше непарне число х, тоді друге число х+2, третє число х+4
За умовю задачі складаємо рівняння
x^2+(x+2)^2-(x+2)(x+4)=105
Розвязуємо
x^2+x^2+4x+4-x^2-6x-8-105=0
x^2-2x-109=0
D=4+4*109=440
x1=(2+корінь(440))\2 (не підходить бо ненатуральне)
x1=(2+корінь(440))\2 (не підходить бо ненатуральне)
Отже таких чисел не існує
Відповідь: таких чисел не існує.
- 16.03.2018 00:18