Числа a, b, c задовольняють умову (2b − a)^2 + (2b − c)^2 = 2(2b^2 − ac) . Відомо, що a + c = 2022. Знайдіть значення b.
- 06.03.2022 12:10
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
(2b − a)^2 + (2b − c)^2 = 2(2b^2 − ac)
a + c = 2022.
Знайдіть значення b-?
Раскроем скобки:
2b^2-4ba+a^2+2b^2-4bc+c^2=4b^2-2ac
2b^2+2b^2 и -4b^2 сокращаем
-4ba+a^2-4bc+c^2+2ac=0
a^2+2ac+c^2=(a+c)^2
(a+c)^2-4b(a+c)=0
2022^2-4b(2022)=0
2022^2-8088b=0
b=4 088 484/8088
b=505.5
- 07.03.2022 12:30