Чи можна підібрати 2022 цілих чисел таких, що їхній добуток дорівнює двом, а
сума – нулю?
- 06.03.2022 12:07
- Математика
Ответы и объяснения 2
Ответ:
x*y=2
x+y=0
Целые числа это множество Z (....,-2,-1,0,1,2,......)
1; 2; -1; -2; 1; 2; -1; -2 и т.д.
1*2=2
-1*-2=2
1+1=0
-2+2=0
- 07.03.2022 12:07