Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -64;32;-16
- 12.05.2020 14:17
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
q=32/-64=-0.5
q<1
S=b1/1-q
S=-64/1+0.5=-64/1.5=-42.6=-43
- 12.05.2020 14:39