Із 40 кг картоплі одержують 6,8 кг крохмаль . Скільки крохмаль можна одержати з 300 кг картоплі ??( Скласти пропорцію)
- 09.09.2018 22:47
- Математика
Ответы и объяснения 2
300 кг -- х кг
х = 300*6,8/40 = 51 (кг)
Ответ: 51 кг.
- 01.01.1970 00:00
40 кг картофеля - 6,8 кг крахмала
300 кг картофеля - х кг крахмала
40/300 = 6,8/x
x = 6,8*300/40
x = 51 (кг)
--------------------------
Ответ: 51 кг.
- 01.01.1970 00:00