Човен пройшов за течією певну відстань за 5 год а на зворотньому шляху він пройшов цю ж відстань за 8 год . За який час пройде цю відстань пліт ? Помогите пожалуйста очень надо
- 07.07.2018 00:34
- Математика
Ответы и объяснения 1
Швидкість плота - це швидкість течії, яку приймаємо за - х, а відстань - за одиницю (1). ⇒
Швидкість човна за течією - 1/5, а проти течії - 1/8. ⇒
(1/5)-х=(1/8)+х
2х=(1/5)-(1/8)
2х=(8*1-5*1)/40
2x=3/40 |÷2
x=3/80 ⇒
1/x=1:(3/80)=80/3=26 ²/₃=
1/x=26 год. 40 хв.
Відповідь: цю відстань пліт пройде за 26 годин 40 хвилин.
- 07.07.2018 14:51