За якого значення вектори а(2; -4) та b(m; 2m-1.5) будуть перпендикулярними.
- 11.07.2018 20:42
- Математика
Ответы и объяснения 1
2*m - 4*(2m-1,5) = 0
2m - 8m + 6 = 0
-6m + 6 = 0
m = 1
- 12.07.2018 00:10