У 9-поверховому будинку в кожному під,ізді на кожному поверсі розташовано по 4 квартири ,У якому підізді і на якому поверсі розташована квартира №139?Скористайся методом підбору,
- 21.09.2018 09:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
130:36=3,8 т.е 4-тый подъезд
36*3=108 квар в 3-ех подъездах
130-108=31 квартир
так как 36 квартира на 9 этаже, то 31 будет на восьмом (36-4=32) ⇛139 квартир на восьмом этаже
- 22.09.2018 15:17