Скласти 5 рівнянь та розв'язати їх
- 24.09.2018 16:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
х=45: 3
х=15
-13х=-104
Х=-104: (-13)
х=8
11х=22
Х=22: 11
Х=2
6у=12
у=12: 6
у=2
21х=63
х=63: 21
Х=3
- 25.09.2018 05:26