Перший потяг був у дорозi 4 год, а другий — 2 год, причому потяги ïхали з однаковою швидкiстю. Перший потяг проïхав на 122 км бiльше, нiж другий. Скiльки кiлометрiв проïхав кожен потяг? Помогите пжж
- 20.08.2018 08:39
- Математика
Ответы и объяснения 1
х км/год - швидкість другого потягу, бо потяги їхали з однаковою швидкістю за умовою задачі.
4х км -проїхав за 4 год. перший потяг.
2х км - проїхав за 2 год другий потяг.
4х-2х=122 (км) - на стільки кілометрів перший потяг проїхав більше ніж другий.
Тоді:
2х=122
х=122/2
х=61 (км/год) - швидкість першого потягу, також швидкість другого потягу
61*4=244 (км) - проїхав перший потяг.
61*2=122 (км) - проїхав другий потяг.
244-122=122 (км) - на стільки кілометрів перший потяг проїхав більше ніж другий.
Відповідь: 244 км; 122 км.
- 21.08.2018 23:52