Різниця двох натуральних чисел дорівнює 2 а різниця іх кубів дорівнює 98
- 13.07.2018 17:06
- Математика
Ответы и объяснения 2
x-y=2 x=y+2
x³-y³=98 (x-y)*(x²+xy+y²)=2*(x²+xy+y²)=98 |÷2
x²+xy+y²=49
x²-2xy+2xy+xy+y²=49
(x-y)²+3xy=49
2²+3xy=49
4+3*xy=49
3*xy=45 |÷3
xy=15
(y+2)*y=15
y²+2y-15=0 D=64
y₁=3 y₂=-5 ∉, так как число не натуральное.
x₁=5 x₂=-3 ∉, так как число не натуральное.
Ответ: 5 и 3.
- 15.07.2018 18:16