Відстань човна 42,75 км за течією річки, і 21,1 км проти течії. Через який час проплив човен, якщо його власна швидкість 32,5 км/год, а швидкість за течією річки 34,2 км/год?
- 22.09.2018 21:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
42,75/34,2=1,25 часа по течению
21,1/(32,5-1,7)=0,685 часа против течения
1,25+0,685=1,935 часа плыла лодка
- 23.09.2018 00:26