Господиня купила на ринку помідори. Половину куплених помідорів та ще 3 кг вона заквасувала, половину від того, що залишилося та ще 2кг вона віддала дочці для консервації. Половину нового залишку вона відклала для салатів. Скільки кг помідорів купила господиня? Поможіть розв'язати задачу, не через х
- 18.09.2018 10:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
16/2=8 кг 8+3=11 кг заквасувала 16-11=5 кг осталося
5/2=2.5 кг 2.5+2=4.5 для консервацii 5-4.5=0.5 кг осталося
250 г для салатiв 250 г осталося
- 19.09.2018 01:21