У магазин завезли картоплі у 3 рази більше,ніж буряків.Скільки кілограмів картоплі та буряків завезли до магазину,якщо моркви завезли на 236кг менше,ніж картоплі?
- 08.09.2018 04:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
3х - картофеля
3х - х = 236
2х = 236
х = 236\2 = 118 кг буряка завезли
118 * 3 = 354 кг картофеля завезли
354 + 118 =472 кг буряка и картофеля завезли до магазину
- 09.09.2018 10:58