Кілограм цукерок дорожче за кг печива на 20,8 грн. за 8 кг цукерок заплатили стільки ж скільки за 12 кг печива. скільки коштує 1 кг печива? 1 кг цукерок ПРОШУУУУ
- 11.07.2018 06:58
- Математика
Ответы и объяснения 1
x - ціна печива за 1 кг
(x+20,8)8=12x
x+20.8=12/8x
1/2x=20.8
x=41.6
В: 41.6 - ціна печива за 1 кг, 62.4 - ціна цукерок за 1 кг
- 12.07.2018 23:33