Пожалуйста помогите решить. Літак за 3 години пролетів 1800км. За першу годину він пролетів 3/8 всього шляху, за другу - 1/3 всього шляху. Скільки кілометрів пролетів літак за третю годину? Спасибо
- 25.08.2018 17:06
- Математика
Ответы и объяснения 1
2).1800*1/3=600(км)—пролетів за другу годину
3).675+600=1275(км)—пролетів за дві години
4).1800-1275=525(км)— пролетів за третю годину
Відповідь: 525 км пролетів літак за третю годину.
- 26.08.2018 06:33