Від однієї з двох пристаней, відстань між якими дорівнює 150 км, вирушив моторний човен, який долає зазначену відстань за 15 год. Через 5 год назустріч йому від другої пристані вирушив інший моторний човен, який долає зазначену відстань за 10 год. Через скільки годин човни зустрінуться?
- 05.08.2018 22:37
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 150:10=15 км ч скорость второй лодки
3) 10*5=50 км проплыла первая лодка за 5 часов
4) 15+10=25 км ч скорость сближения
5) 150-50=100 км расстояние между лодками через 5 часов
6) 100:25=4 часа
Ответ : они встретятся через 4 часа
- 06.08.2018 16:51