№ 4. Першого дня олійня переробили 3/8 отриманого насіння соняшнику, другого дня 3/5 решти, після чого третього дня залишилось переробити 7,8 т. Скільки тонн насіння соняшнику необхідно було переробити за 3 дні?
- 03.08.2018 22:23
- Математика
Ответы и объяснения 1
Тоді першого дня переробили (3/8)х
Тоді залишилося (5/8)х
Другого дня переробили (3/5)(5/8)х=(3/8)х
Після цього залишилось х-(3/8)х-(3/8)х=
=(2/8)х
Отже, (2/8)х=7.8
х=7.8÷(2/8)=31.2(т)
Відповідь: 31.2тонни
- 04.08.2018 08:46