На дошці написано число 1 мудрагелик однією дією може або + до числа на доці 2 або помножити число на дошціі на 2 І записати результат. Яке із запропонованих і відповіді чисел він не зможе отримати виконавши рівно 4 дії. Відповіді 24 20 18 14 9
- 12.09.2018 16:01
- Математика
Ответы и объяснения 1
1+2+2+2+2=9
(1+2)+2)*2*2=20
(1+2)*2*2+2=14
(1+2)*2*2*2=24
- 13.09.2018 05:19