Түсте ауаның темратурасы -2 градус болды. кешке ауаның темратурасы-3 градусқа, ал түн оасында-5 градусқа өзгерді.түн ортасында ауаның температурасы неше градус ?
- 19.08.2018 10:06
- Математика
Ответы и объяснения 1
-2-3=-5
-5-5=-10
Вышло -10 градус Түн ортасында ауаның температурасы -10 градусқа болды
- 20.08.2018 09:38