Одна сторона трикутника в 7 разів менша від другої і нф 66 см менша вшд третьої. знайліть сторони трикутника якщо його пириметер дорівнюе 174 см
- 01.08.2018 01:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
х+7х+66+х=174
9х+66=174
9х=108
х=12см перша сторона
12*7=84 см друга сторона
66+12=78 см третя сторона
- 02.08.2018 01:04