Допоможить рішити . Бегемотові щодня дають 25 кг. овочів і фруктів, а слонові у 3 рази більше. Скільки овочив і фруктів потрібно слонові та двом бегемотам на тиждень? Відповідь требо записать у центнерах.
- 18.08.2018 23:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 бегемот = 25 кг
1 слон = 25*3=75 кг
2 бегемотам и 1 слону на 1 день нужно: 2*25+75=125кг
7 дней: 125*7= 875 кг
- 19.08.2018 21:39