У дівчинки 48 зошитів.Із них 1/6 становлять зошити у клітинку,1/12-у косу лінію,а решта в лінію.Скільки всього зошитів у клітинку та в косу лінію в дівчинки?.Скільки в дівчинки зошитів у лінію?
- 19.07.2018 15:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 48 * 1/6 = 8 тетрадей в клеточку
2) 48 * 1/12 = 3 тетради в косую линию
3) 8+3 = 11 тетрадей в клетку и косую линию вместе
4) 48 - 11 = 37 тетрадей в линию
1) 48 * 1/6 = 8 зошитів у клітинку
2) 48 * 1/12 = 3 зошити в косу лінію
3) 8+3 = 11 зошитів у клітинку та косу лінію разом
4) 48 - 11 = 37 зошитів у лінію
- 20.07.2018 21:33