Група туристів пройшла пішки 72 км проїхала поїздом у 5 разів більше ніж пройшла пішки а автобусом проїхала на 128 км менше ніж поїздом. скільки всього кілометрів подолали туристи?
- 22.09.2018 13:21
- Математика
Ответы и объяснения 2
2) 360-128=232 км - проехали на автобусе
3) 72+360+232=664 км - всего
- 23.09.2018 02:45
360 - 128 = 232 км - проехали автобусом.
72 + 360 + 232 =664 км - всего.
- 24.09.2018 06:17