Було - 280 кг морозива у перший день продали 3/7 від всього морозива , а у другий день продали 3/4 від першого дня. Скільки морозива продали у перший та другий день разом?
- 15.07.2018 07:02
- Математика
Ответы и объяснения 2
2.)120:4•3=90(кг.)-продали в 2-й день;
3.)120+90=210(кг.)
Ответ: в первый и во второй день продали 210 кг. мороженого.
- 16.07.2018 17:47
1) 280 * 3/7 = 120 кг морозива продали у перший день.
2) 120 * 3/4 = 90 кг морозива продали у другий день
3) 90 + 120 = 210 кг морозива продали разом.
Відповідь: 210 кг.
- 17.07.2018 15:35